Regulamin Korepetycji z Psiego Fitnessu

 

Obowiązuje od dnia 31.07.2019

Wymogiem wzięcia udziału w zajęciach – Korepetycje z Psiego Fitnessu online organizowane przez firmę Klaudia Bońkowska Rozmerdane Ogonki z siedzibą w Gdańsku jest przeczytanie i zaakceptowanie poniższego regulaminu w pełni.
 1.  
 2. 1. Korepetycje z psiego fitnessu kosztują 35 zł za spotkanie. Płatne z góry na podstawie wysłanej proformy na podany przez Was adres mailowy.
 3.  
 4. 2. Koszt obejmuje serię ćwiczeń dobraną pod konkretnego psa na jego poziomie zaawansowania. Sesję rozgrzewkową i cool down ze stretchingiem dostajecie w gratisie i maksymalnie robimy ją razem przez pierwsze 4-6 spotkań. Po tym czasie system zajęć wygląda następująco: Robicie sami rozgrzewkę. Spotyka się na skypie gdzie robimy tą właściwą sesję treningową – trwającą max 20 minut w zależności od psiej kondycji. Ostatni etap cool downu ze stretchingiem robicie sami.
 5.  
 6. 3. Rezerwacja terminów jest możliwa dopiero po uiszczeniu pełnej kwoty za zajęcia na konto.
 7.  
 8. 4. Zajęcia odbywają się przy użyciu aplikacji Skype. Posiadanie aplikacji Skype (lub FaceTime) jest wymogiem, żeby wziąć udział w zajęciach.
 9.  
 10. 5. Korepetycje zaczynamy o ustalonej godzinie. Opóźnienie w rozpoczęciu zajęć nie jest możliwe. Szanujmy czas osób, które też są umówione na konkretne godziny. Spóźnienie się na zajęcia skutkuje skróceniem czasu zajęć lub jeśli jest to nie możliwe, zajęcia przepadają bez zwrotu poniesionych kosztów przez uczestnika.
 11.  
 12. 6. Odwoływanie zajęć z przyczyn niezależnych od prowadzącej m.in. awaria Internetu lub komputera, przyczyny losowe, choroba – zajęcia zostaną przełożone na inny termin.
 13.  
 14. 7. Prowadząca zastrzega sobie prawo do odwołania lub zmiany terminu zajęć oraz zobowiązuje się do w miarę możliwości do wcześniejszego powiadomienia o tym uczestnika. W takiej sytuacji uczestnikowi przysługuje zwrot całej wpłaconej kwoty.
 15.  
 16. 8. Odwoływanie zajęć przez uczestnika jest możliwe tylko na maksymalnie dwa dni przed umówionymi zajęciami. Nie pojawienie się na zajęciach skutkuje przepadnięciem wpłaconej kwoty za zajęcia.
 17.  
 18. 9. Nie jest to tradycyjne szkolenie, ale spotkania online w formie korepetycji. Wszystkie ćwiczenia psiego fitnessu, które są pokazywane są skierowane do zdrowego psa o prawidłowej budowie ciała. Nie daję gwarancji, że pies nigdy nie ulegnie kontuzji, ale ćwiczenia, które przedstawiam mają za zadanie zmniejszyć ryzyko i utrzymać psa w zdrowiu przez dłuższy czas. Duża część kontuzji, którym ulegają psy są kontuzjami długofalowymi – tworzą się mikrourazy od powtarzalnego takiego samego ruchu co skutkuje późniejszym dużym urazem.
 19.  
 20. 10. Obowiązkowo pies ma być po 5 minutowym chodzeniu a później 5 minutowym kłusie tuż przed rozpoczęciem zajęć. Zajęcia psiego fitnessu zawsze powinny składać się z odpowiedniej rozgrzewki, części treningowej nie dłuższej niż 20 minut i cool downu ze stretchingiem. Nie można omijać żadnej części treningu, każda jest równie ważna i ma swoją funkcje. Tak samo ważny jest stęp i kłus w rozgrzewce jak i spokojne chodzenie w cool downie – pies musi być w ruchu.
 21.  
 22. 11. Każdy pies przed rozpoczęciem pracy powinien zostać przebadany i sprawdzony przez weterynarza specjalistę i psiego fizjoterapeutę pod kątem jakichkolwiek przeciwwskazań do trenowania psiego fitnessu. Powinien zostać sprawdzony pod kątem urazów, napięć w mięśniach, czy nie ma gdzieś stanów zapalnych czy bólu. Jakikolwiek ból i stan zapalny wyklucza psa z brania udziału w zajęciach. Pies biorący udział w zajęciach powinien być badany co najmniej raz do roku.
 23.  
 24. 12. Ćwiczenie na sprzętach do psiego fitnessu lub innych przedmiotach zawsze wiąże się z ryzkiem urazu tak jak każdy sport. Biorąc udział w zajęciach przyjmujecie to ryzyko.
 25.  
 26. 13. W zajęciach może brać udział pies, który skończył 18 miesięcy w przypadku ras mniejszych a przy psach ras olbrzymich 24 miesiące.
 27.  
 28. 14. Zalecam również, żeby pies miał odpowiednie szelki z rączką asekuracyjną gdy zaczynacie pracę na sprzęcie do psiego fitnessu.
 29.  
 30. 15. Jeśli pies odmawia wykonania ćwiczeń może to oznaczać kontuzje i trzeba wtedy skonsultować wszystko z weterynarzem specjalistą.
 31.  
 32. 16. Wymogiem uczestnictwa w zajęciach jest praca na nieśliskim podłożu o wystarczającej powierzchni do wykonywania ćwiczeń – dywan, drybed, maty do jogi, itd.
 33.  
 34. 17. Pies musi mieć odpowiednio przycięte pazury, które pozwalają mu na utrzymanie prawidłowej postawy ciała.
 35.  
 36. 18. Jakiekolwiek choroby wewnętrzne mogą mieć wpływ na układ ruchu i przed przystąpieniem do treningu psiego fitnessu pies musi sprawdzony przez weterynarza specjalistę i nie mieć przeciwwskazań do ćwiczeń.
 37.  
 38. 19. Metody siłowe i używanie narzędzi (np. kolczatka), które mogą psa zranić są niedozwolone i powoduję przerwanie zajęć bez zwrotu poniesionych kosztów.
 39.  
 40. 20. Uczestnik, zapisując się na Korepetycje z psiego fitnessu wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji usługi. Uczestnik ma prawo do wglądu do tych danych, wprowadzania zmian, usuwania danych zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.

 

 

 

 

 

 

Aktualizuje…
 • Brak produktów w koszyku.